Burasi Sadece Myko Serverlerin Mekanı!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam

Paylaş | 

PvpServerler- SQL Kurulumu

YazarMesaj
Admin
Admin

270709
MesajPvpServerler- SQL Kurulumu

Evet Arkadaşlar Birlikte 1299 Server Kuracağız

Öncelikle SQL Serverımız Olmalı

İndirmek İçin Tıkla

SQL Server Kurulum Resimli

İlk Önce SQL Patch'den Çıkartıyoruz Daha Sonra C:\SQLEVAL ' e Giriyorsunuz.
Orda Autorun.exe'e Tıklıyoruz Ve Devamı SS ' lerde ...

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 247KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 316KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 270KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 290KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 73KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 280KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 242KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 260KB.

Bi Teşekkür Yeter
Kullanıcı profilini gör http://pvpserverler.yetkinforum.org

Similar topics

-
» - Server Kurulumu Bölümü İndexi -
Bu yazıyı burda paylaş : diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

PvpServerler- SQL Kurulumu :: Yorum

Yorum yok.

PvpServerler- SQL Kurulumu

1 sayfadaki 1 sayfası